تحقیق در مورد جرائم اینترنتی علیه اطفال و زمینه های جرم شناسی

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

بخشی از متن تحقیق در مورد جرائم اینترنتی علیه اطفال و زمینه های جرم شناسی :

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات
دسته بندی : وورد
نوع فایل : word (..doc) ( قابل ویرایش و آماده پرینت )
تعداد صفحه : 101 صفحه

قسمتی از متن word (..doc) :


‏مقدمه
‏الف- تاریخچه تحولات
‏رشد و توسعه فن آوری های نوین زندگی انسانها, رابه طور برجسته‏‌‏ای دگرگون ساخته است. سی سال پیش سال رایانه‏‌‏ها بعنوان یک شی لوکس و تجملی و صرف هزینه برای آن حتی یک ولخرجی محسوب می شد. تلویزیون , رادیو و روزنامه تعنوان منابع اصلی اطلاعات واخبار تلقی می شد. تلویزیون های کابلی, مودم‏‌‏ها و خدمات آن لاین به‏‌‏طور بالقوه هم موجود نبود.
‏امروزه استفاده از رایانه در فرودگاهها, بازارهای بورس, مدارس, کتابخانه ها و حتی خانه‏‌‏ها امری متداول است. شبکه جهانی اینترنت امکان دسترسی آنی به آخرین تحقیقات علیم, اخبار, اطلاعات مرجع, خرید و فروش, عملیات بانکی, بورس‏‌‏ها, مزایده‏‌‏ها و سرگرمی های متنوع را فراهم آورده است. در سرتاسر جهان مردم به طور معمول از اینترنت برای اخذ دوره‏‌‏های دانشگاهی, گوش دادن به موسیقی, دیدن فیلم و انجام بازی های آن لاین متنوع بهره می برند. امروزه اطاق های گپ‏‌‏زنی در اینترنت و پست الکترونیک (ای میل) به عنوان وسایل بسیار مناسبی برای ارتباطات راه دور جایگزین تلفن و پست معمولی شده‏‌‏اند.
‏از سوی دیگر, سیرصعودی تعداد اطفالی که امروزه از رایانه استفاده می کنند, توجه ما را به آنها معطوف می سازد. در سالهای اخیر میزان دسترسی به اینترنت و استفاده از آن به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. اطفال و کودکان زیر 18 سال از جمله کاربران اینترنتی هستند که تعداد آنها در حال افزایش است. بنابر تخمین‏‌‏ها امروزه حدود 45میلیون کودک آن لاین هستند و تا سال 2005 میلادی این رقم به 77 میلیون کودک بالغ خواهد شد.


لینک کمکی