تحقیق در مورد ارزیابی یك كلاس كاربردی 37 ص

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

بخشی از متن تحقیق در مورد ارزیابی یک کلاس کاربردی 37 ص :

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات
دسته بندی : وورد
نوع فایل : word (..doc) ( قابل ویرایش و آماده پرینت )
تعداد صفحه : 37 صفحه

قسمتی از متن word (..doc) :


2
‏ ذخیره سریع اطلاعات شامل کلاس کاربرد تجاری عمومی و منحصر به فرد است . سازندگان اولیه ذخیره اطلاعات قبلا سیستم های آنها در نظر گرفتند که از اجزای کلیدی استراتژی ‏‏ آنها و ‏ساختار‏ می باشد .نمونه های بی شماری می تواند ذخیره های اطلاعاتی پیشرفته موفقیت آمیز بالا ذکر شده است و در ‏مشاغل یکسان و همه نوعی گسترش یافته اند . فروشندگان سخت افزار و نرم افزار سریع محصولات پیشرفت کرده اند و خدماتی هدف آن بویژه ذخیره اطلاعات بازار است ‏در‏ این مقاله ‏با ‏تدابیر کلیدی ‏ نزدیک ‏سیستم های ذخیره اطلاعات آشنا خواهند شد .
‏ذخیره اطلاعات چیست ؟ جواب ساده ای که می تواند به ذخیره اطلاعات داد این است که جایگزین داده های بعدی می شوند و کالای داخلی سیستم را کنترل می کند . تعریف کاملی که باعث بسیاری از ویژگی های کلیدی سیستم ذخیره اطلاعات است . سپس در بخش 2 تا 3 ویژگی کلیدی را مشخص خواهیم کرد و تعریف را مطرح می کنیم که چگونه آنها ذخیره اطلاعات را بهبود می دهند .
‏بخش 1- ارزیابی یک کلاس کاربردی
‏1 . 1 ‏روند معمول در داده های متعارف ( قبلی )
‏در بررسی پیشرفت ذخیره اطلاعات , در شروع ما نیاز به بررسی ب‏ه‏ آنچه در داده ها انجام شد قبل از ارزیابی ذخیره اطلاعات داریم . ابتدا چگونگی انواع داده ها را بررسی می کنیم که در ذخیره های اطلاعات امروزی تکمیل شده است و از قبل کنترل شده است . به طور کلی سیستم های پیشرفته , تاکید اولیه در سیستم های قابل استفاده شده است وآنها را پردازش می کنند. از آن در نگهداری داده ها در سیستم های قابل استفاده به مدت نامحدودی نگه می دارد , و تنها به عنوان یک چاره اندیشی ‏در ‏یک ساختار طراحی شده برای بایگانی داده هایی است که سیستم عملی پردازش شده است . شرایط لازم اساسی سیستم های قابل استفاده و کاهش متفاوت هستند , سیستم های عملی کارآیی دارد , با در نظر گرفتن اینکه سیستم های کاوش فضای گسترده و انعطاف پذیری ( قابلیت تغییر ) دارند . بندرت تداخل تحلیل گرهای اداری قابل قبول است و اجرای سیستم های کاربردی را کاهش داده است .


لینک کمکی